Kazananları Neler Bekliyor?

2017 yılında düzenlenen ilk TOSFED Yıldızını Arıyor serisi sonunda ilk 3 sırayı elde eden Onat Telkenar, Emre Şentürk ve Mert Kaya, bu sonuçlarla TOSFED adına 2018 Egea Gençler Kupası‘nda yarışmaya hak kazandılar.

Genç sürücüler, Ege Rallisi ile başlayacak olan kupada Tofaş Ar-Ge ve Fiat Motor Sporları Takımı tarafından geliştirilen Fiat Egea Hatchback ralli otomobilleriyle hiç bir ücret ödemeden ralli ve pist yarışlarına katıldılar. TOSFED’in ilk yıldızı Onat Telkanar ise, ayrıca Yunanistan’ın Serres pistinde koşulan 2018 Opel Corsa OPC Cup serisinin son iki ayağında yarışma şansı yakaladı.

2018 yılında düzenlenen ikinci TOSFED Yıldızını Arıyor serisi sonunda ilk sırayı elde eden Taha Küçükkut bu sonuçla TOSFED adına 2019 Egea Gençler Kupası‘nda yarışmaya hak kazanırken, ikinci Şahabeddin Perçin ikinci ile üçüncü Kaan Sarpkaya da Tofaş Ar-Ge ve Fiat Motor Sporları Takımı tarafından geliştirilen Fiat Egea yarış otomobilleriyle hiç bir ücret ödemeden 2019 Türkiye Pist Şampiyonası yarışlarını takip edecekler.