Gruplar

Değerli katılımcımız, eleme grupları listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fiat’ın desteğiyle düzenlediğimiz projenin elemeleri, 27 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında, TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde (https://goo.gl/maps/o5F5Ts3GEKBrvy8t6  – Kocaeli) gerçekleştirilecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Katılımcılara, etkinlikte giymek üzere birer tane tişört ve şapka dağıtılacaktır. Buna rağmen, hava şartlarını göz önünde bulundurarak giyinmenizi, yanınızda yedek kıyafet bulundurmanızı ve rahat bir spor ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz.
  2. Sadece isminizin yer aldığı gün ve saatte piste gelmeniz gerekmektedir. Başka bir gün veya saatte piste gelmeniz halinde, etkinliğe katılma şansınız bulunmamaktadır.
  3. Programdaki seansınızın başlangıç saatinden en geç bir saat önce pistte hazır bulunmanız gerekmektedir. (Örnek: Seansınız 09:00’da başlıyorsa, 08:00’de pistte hazır olmalısınız.)
  4. Etkinliğe gelirken sürücü belgenizin (ehliyet) aslını yanınızda getirmeyi unutmayın.
  5. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, tek tur zamanına göre en iyi dereceyi yapan ilk 8 yarışmacı, ileri seviye sürüş eğitimi de alınacak bir üst eleme turuna katılmaya hak kazanacaktır.
  6. Cumartesi günü tek tur zamanına göre en iyi dereceyi yapan ilk 5 kadın ve ilk 5 erkek yarışmacı, ileri seviye sürüş eğitimi de alınacak bir üst eleme turuna katılmaya hak kazanacaktır.

Elemelerde başarılar ve iyi şanslar dileriz.

TOSFED